Гра
Дата проведення
24-26 Серпня 2013
Місце проведення
Полігон «Центр Підготовки Миротворчих Підрозділів», м.Яворів, Львівська обл.
Cтатус
Реєстрація закінчена

«Вторгнення» / 1-3 травня 2009

Вторгнення — військова операція, котра полягає в тому, що збройні сили однієї геополітичної одиниці входять на територію, контрольовану іншою геополітичною одиницею, в загальному випадку з метою або завоювати територію, або змінити встановлений уряд, або комбінація обох. Вторгнення може стати причиною війни, може бути використане як частина стратегії для припинення війни, або може бути війною само по собі.

Тлумачний словник

Специфіка сучасних форм агресії стає більш зрозумілою дослідникам, коли витлумачується не як неподільне ціле, а як багатовимірна сукупність різних за типом просторів. Розвал СРСР і КПРС, розпуск Варшавського договору і Ради Економічної Взаємодопомоги (РЕВ), новий переділ сфер впливу в Європі через поділ Росії, Югославії і Чехословаччини, військово-політична агресія НАТО, всілякі форми інформаційного і фінансового вторгнення, що призвели до захоплення ринків, деградації місцевої економіки і вимирання населення Технологія вторгнення долара і євро — інший яскравий приклад експансії, здійснюваної по фінансових каналах міжнародної банківської системи.

Але залишились і класичні методи, існуючі ще з часів Олександра Македонського та Наполеона. І можна дискутувати про їх негуманність чи архаїчність, але вони і надалі залишаються найбільш ефективними для досягнення цілей. Якщо третю світову війну (яку ще називали «холодною») ми вже пережили, то як знати... можливо саме зараз, десь у світі починається четверта...

 1. Загальна інформація
 2. Обмеження
 3. Розклад гри
 4. Техніка
 5. Реєстрація
 6. Внески
 7. Піротехніка (гранати)
 8. Доставка (та доїзд до полігону)
 9. Власний транспорт
 10. Особисті речі
 11. Додаткове спорядження
 12. Хронографування
 13. Футболка
 14. Радіоканали на грі

1. Загальна інформація

1-3 травня 2009 року на Яворівському полігоні сухопутних сил України відбудеться перша гра сезону 2009 в форматі MilSim™ – «Вторгнення». Гра проводиться в новому форматі – вперше: єдина форма сторін. Відтепер Сільванські та Норманські ЗС стають регулярною, професійною армією.

Увага! Гра добова. Жодних поселень, обідів і бродінь по містечку 1 травня не буде. Зрештою, ніяких містечок, казарм, столових, туалетів та плаців також не буде. Автобуси завозять бійців просто на позиції. Окопи, відкритий простір, польові шпиталі і вся романтика військового побуту трошки прикрашеного наявністю цистерн з водою та генераторів на базах. Харчування в перший день не буде, тому попіклуйтесь про «сухпаї». Перерв на обід, вечерю чи сніданок також не буде, отже харчуватись доведеться буквально під свист шарів. Одним словом - не буде нічого крім великої гри на зовсім новому та невідомому вам куточку полігона. Розслабитесь вже наступного дня при заселені в містечку.

2. Обмеження

Обмеження на кількість гравців – 500 чоловік.

Організатори залишають за собою право не акредитовувати команди які були забанені іншими організаторами чи застосувати власний фільтр.

Заборонено використання саморобних піротехнічних засобів.

3. Розклад гри

1 травня 2009
09:00 - 11:00 Посадка в автобуси - залізничний вокзал
12:00 – 13:00 Прибуття на позиції
13:00 – 15:00 Отримання вводної інформації, шикування
14:00 – 14:30 Навчальний тренінг для командного складу НРА
14:30 – 15:00 Навчальний тренінг для командного складу АС
15:30 - 24:00 Ігровий епізод
2 травня 2009
00:00 - 11:00 Ігровий епізод
12:00 - 13:00 Посадка в автобуси та відправка в містечко
13:00 - 14:00 Поселення в містечку
14:00 – 15:30 Обід
16:00 – 16:30 Шикування
16:30 – 19:00 Вільний час
19:00 – 19:30 Вечеря
20:00 - 24:00 After War Party
3 травня 2009
09:00 – 10:00 Сніданок
10:00 – 11:00 Прибирання казарм, підготовка до відїзду
11:00 – 12:00 Посадка в автобуси, відбуття

Організатори залишають за собою право змінювати розпорядок дня без попереднього повідомлення гравців. (не стосується трансферу).

4. Техніка

На грі буде використовуватись автотранспорт для перевезення основних сил сторін, а також транспорт для створення ігрового антуража та забезпечення функціонування шпиталів, командних пунктів та оперативної переброски малих груп (УАЗи, Хамери).

Основний транспорт буде використовуватися тільки у світлий час доби, з метою мінімізації травматизму серед гравців.

5. Реєстрація

Реєстрація на гру, буде відбуватися виключно шляхом заповнення реєстраційної форми.

Перед оформленням заявки, радимо остаточно узгодити кількість гравців у команді які їдуть, визначити які сервіси ви обираєте та отримайте від них наступні дані:

 • Прізвище
 • Імя
 • По-батькові
 • ІПН (10 цифр)
 • Фото повинно мати розмір: 420px (ширина) на 540px (висота) та формат JPG (не JPEG 2000 ). Фото повинно зроблено по типу «На документи». Не будуть прийматися заявки в котрих фото не будуть належного типу.

Також, виясніть чи всім гравцям необхідні трансфер, харчування та футболку (який розмір). Уточніть кількість необхідної піротехніки. Після отримання даних переходьте на сторінку реєстрації.

Уважно прочитайте всі поля форми. Вони обов’язкові для заповнення. Якщо зігнорувати одне - форма не буде дійсною. У верхньому полі «Загальна вартість» ви можете спостерігати загальну суму внеску з вашої команди. Сума змінюється в залежності від обраних вами сервісів (трансфер, харчування, піротехніка, футболка), та кількості введених гравців.

Усі некомбатанти (особи, котрі знаходяться на ігровій території, але не приймають безпосередньої участі в грі: діти, фото і кінооператори, спонсори, журналісти, члени сімей гравців, тощо) реєструються окремо за сторону - NOT-COMBATANT.

Після заповнення всіх основних полів - ви проставляєте кількість гравців. Форма автоматично створить додаткові поля у яких необхідно ввести данні гравців команди: Прізвище, Імя, По-батькові, ІПН (10 цифр), Фото 420px на 540px у форматі JPG. Якщо особа котру ви вносите в форму була на попередній грі то просто внесіть її ІПН і форма автоматично проставить необхідні данні і скасує необхідність завантажувати фото. Напроти кожного гравця автоматично проставлятиметься позначка «трансфер» та «харчування». Якщо ж хтось з гравців вашої команди цих послуг не потребує - зніміть відмітку і вартість цієї послуги відніметься з поля «загальна вартість».

Після того, як ви ВІРНО заповните ВСІ поля - натисніть будь ласка «НАДІСЛАТИ». Ваша заявка потрапляє на акредитацію, а на вказаний вами контактний е-мейл надійде її копія.

Якщо до моменту оплати у вас сталися зміни в складі учасників що входять до реєстраційної заявки ми можемо змінити заявку, і відповідно суму внеску яку вам необхідно заплатити. Після оплати змінити кількість учасників заявки вже не можливо, проте можлива заміна учасника.

Акредитація заявки проводиться протягом однієї доби. Якщо вона прийнята – на вказаний вами е-мейл надійдуть реквізити для оплати внеску.

6. Внески

Здійснення оплати відбувається у будь якій філії «Приватбанку» шляхом перерахунку коштів на картковий рахунок.

Для здійснення оплати вам необхідно переказати суму, вказану у листі, на приведені у листі реквізити. Для відправлення коштів достатньо вказати касиру номер рахунку, П.І.Б. власника та термін дії картки. Призначення платежу «Поповнення карткового рахунку».

Вам необхідно ОБОВ'ЯЗКОВО повернути нам листа з розрахунком суми оплати який ви отримали після реєстрації та зісканованною копією квитанції про сплату на адресу з якої прийшов рахунок.

Вартість внеску розраховується індивідуально і залежить від сервісів які ви оберете, проживання, оренда полігону, та благочинний внесок є обов'язковими сервісами.

Після надходження внеску повернення грошей не можливе.

Кількість гравців, заявки яких будуть прийняті відображатимуться на сторінці статистики.

Ціни для резидентів України.

Опис Вартість

Оренда учбових центрів та базової техніки, витрати на паливо, витрати на організацію

185

Проживання

25

Харчування

З 2 по 3 травня харчування буде відбуватися 3 рази.

66

Благочинний внесок

Гра відбувається в рамках проекту «Гра що дарує життя» Деталі в розділі форуму

8

Трансфер на/з полігон

50

Кокарда

Будуть використовуватись зазначені кокарди Кокарда НДР, Кокарда Сільванії

16

Шеврон

Будуть використовуватись зазначені шеврони Шеврон НДР, Шеврон Сільванії

6

Мінімальна сума внеску

209

Максимальна сума внеску

350

Враховуючи збільшення вартості основних тарифів, та за для мінімізації внеску, організатори передбачили можливість відмовитись від харчування. Відмова від харчування відбувається при реєстрації і можлива для будь-якої особи що реєструється.

7. Піротехніка (гранати)

В звязку із низькою культурою використання піротехніки та необізнаністю з правилами її використання великої кількості гравців - на гру «Вторгнення» вводиться заборона використання будь-якої піротехніки власного виробництва (гранат, димових шашок, ракет, пострілів для гранатометів), а також забороняється використання петард, феєрверків та інших піротехнічних засобів шумової та світлової дії.

Страйкбольні гранати будуть доступні в в продажу на полігоні по ціні 3,5 грн.

Дане обмеження не має на меті монополізації піротехнічного ринку. Цей захід мінімізує використання не антуражної піротехніки та підвищить безпеку на іграх.

На грі дозволено використання димів та освітлювальних і сигнальних ракет промислового виробництва. В разі, якщо гравець використовуватиме не дозволену піротехніку - його буде виведено з гри, та не допущено на всі майбутні ігри. Команда ж отримує бан на дві подальших гри що відбуватимуться на Яворівському полігоні. Крім того бан буде дійсний на ігри що відбуватимуться під егідою чи при організації ФС у інших регіонах України.

8. Доставка (та доїзд до полігону)

Доставка тим кому вона потрібна буде організована з головного (не приміського). залізничного вокзалу м. Львова.

Автобуси будуть знаходитись з правої сторони при виході з вокзалу.

Також врахуйте, що в разі якщо ви їдете на власному авто, вам потрібно підібрати час приїзду який співпадав би з часом приїзду основної групи що рухатиметься з вокзалу. Якщо ви приїдете окремо від основної групи - вас банально не пропустять на полігон. Ніхто з організаторів не зможе вас зустріти особисто на КПП.

Весь приватний транспорт, під час перебування на полігоні повинен зберігатись на спеціальній відведеній стоянці.

9. Власний транспорт

Для тих, хто добиратиметься власним транспортом: Оскільки формат гри не передбачає присутності власного автотранспорту у наближених до гри зонах, весь транспорт (крім організаторського та ігрового) після заїзду на позиції та вивантаження буде направлено на стоянку в містечко. Водії зможуть повернутись на позиції спеціальним рейсом автобуса з містечка.

10. Особисті речі

Після прибуття на полігон – особисті речі будуть зберігатись у наметах які нададуть організатори. Ви матимете змогу встановити власний намет. Радимо не залишати цінні речі в наметах, оскільки організатори не несуть відповідальність за їх збереження. Цінні речі можна буде спакувати в пакети, підписати їх та здати на збереження організаторам на час проведення гри.

11. Додаткове спорядження

Оскільки формат гри передбачає майже добове перебування «в полях», переконливо радимо забезпечити себе всім необхідним, а саме:

 • Обов'язкове спорядження
  • саперна лопатка
  • пончо чи накидки від дощу
  • харчування/сухпай
  • медикаменти
  • кульки та резервний акумулятор
 • Рекомендоване спорядження
  • тенти від дощу для облаштування тривалих позицій
  • намет
  • каремат, спальник

Більш детально читайте на форумі

12. Хронографування

Система хронографування, полягатиме в тому що процес триватиме протягом всієї гри. Відповідальний за процес хронографування офіцер буде переміщатись під час гри між шпиталями та вибірково перевіряти зброю на їх тереторії, без будь яких пояснень чи системи на свій розсуд. При виявленні перевищення швидкості згідно діючих правил - зброя вилучатиметься, а гравець залишатиме поле бою і до кінця гри та буде знаходиться на території шпиталю (в казарми оштрафовані бійці відправлятись не будуть), крім того команда представник якої буде затриманий з перевищення швидкості отримує «бан» на ігри організовані Федерацією Страйкболу до кінця сезону.

13. Футболка

 • Матеріал: 100% бавовна
 • Колір: чорний
 • Розміри: S, M, L, XL, XXL
 • Вартість: 80 грн.

Страйкбольні гранати будуть доступні в в продажу на полігоні по ціні 3,5 грн.

Футболка

14. Радіоканали на грі

Канал
FRS
Чистота
(MHz)
Призначеня
UN (організатори)
1 462.5625 Технічний
2 462.5875 Організційний
Silvania
3 462.6125 Генерал бригади, Лейтенанти
5 462.6625 Alpha
7 462.7125 Bravo
9 467.5875 Charlee
11 467.6375 Delta
13 467.6875 Echo
Normanian
4 462.6375 Генерал бригади, Лейтенанти
6 462.6875 Zulu
8 467.5625 Yankee
10 467.6125 Whiskey
11 467.6375 X-ray
12 467.6625 Whiskey
14 467.7125 Victor