Гра
Дата проведення
24-26 Серпня 2013
Місце проведення
Полігон «Центр Підготовки Миротворчих Підрозділів», м.Яворів, Львівська обл.
Cтатус
Реєстрація закінчена

Операція «Тесла» / 7-9 травня 2011

У 1931 році Нікола Тесла продемонстрував діючий прототип електромобіля, що рухається без будь-яких традиційних джерел струму. За підтримки компаній General Electric і Pierce-Arrow, він замінив традиційний двигун згоряння у наданому йому новому автомобілі Pierce-Arrow на електродвигун (80 к.с., 1800 об. / хв). З радіодеталей, куплених у звичайному магазині, Тесла зібрав пристрій розміром 60x30x15 см, з якого стирчали два стрижні. Приєднавши дроти, що йдуть від пристрою до контактів електродвигуна, Нікола Тесла сів в автомобіль і поїхав. Пристрій, що живить двигун автомобіля не можуть відтворити навіть у наш час.

«При всій обмеженості досліджень, які прогнозують майбутнє, в інтересах розвитку Росії виключно важливо уявляти, якими шляхами піде далі світова енергетика. Адже голий факт наявності в російських надрах величезних запасів енергетичної сировини, як і претензії на статус «великої енергетичної держави»,самі по собі - не гарантія успіху.
Так чи інакше, слід очікувати серйозних міжнародних зіткнень в силу великої різниці у попиті та пропозиції енергії з боку різних країн. І це будуть не просто конкурентні війни між бізнес-структурами. Зіткнення інтересів будуть приводити до міждержавних конфліктів, а можливо, і до між блокових війнах».

1. Загальна інформація

7-9 травня 2011 року на Яворівському полігоні сухопутних військ України відбудеться перша гра сезону 2011 в форматі MilSim™ – «Операція Тесла». Проживання гравців у Гвардійському містечку полігону.

2. Обмеження

Обмеження на кількість гравців – 300 чоловік. Організатори залишають за собою право не акредитовувати команди які були забанені іншими організаторами чи застосувати власний фільтр. Заборонено використання саморобних піротехнічних засобів.

3. Розклад гри

7 травня 2011
09:00 - 11:00 Посадка в автобуси - залізничний вокзал
12:00 – 13:00 Поселення
13:00 – 14:00 Отримання вводної інформації, шикування
14:00 – 15:00 Обід
15:00 – 17:00 Футбол
17:00 - 19:00 Брифінги
21:00 - 22:00 Вечеря
00:00 - 07:00 Інформація засекречена (страшно?)
8 травня 2011
07:00 - 08:00 Сніданок
08:00 - 20:00 Гра
21:00 - 22:00 Вечеря
22:00 – 00:00 Вільний час
9 травня 2011
08:00 – 09:00 Сніданок
09:00 – 10:00 Прибирання казарм, підготовка до відїзду
10:00 – 10:30 Шикування
11:00 – 12:00 Посадка в автобуси, відбуття
Організатори залишають за собою право змінювати розпорядок дня без попереднього повідомлення гравців. (не стосується трансферу).

4. Техніка

На грі буде використовуватись автотранспорт для перевезення гравців між локаціями , а також транспорт для створення ігрового антуража.

5. Реєстрація

Реєстрація на гру, буде відбуватися виключно шляхом заповнення реєстраційної форми.
Перед оформленням заявки, радимо остаточно узгодити кількість гравців у команді які їдуть, визначити які сервіси ви обираєте та отримайте від них наступні дані:

  • Прізвище
  • Імя
  • По-батькові
  • ІПН (10 цифр)
  • Фото повинно мати розмір: 420px (ширина) на 540px (висота) та формат JPG (не JPEG 2000 ). Фото повинно зроблено по типу «На документи» без касок, темних окулярів та в неприродніх позах.

Також, виясніть чи всім гравцям необхідні трансфер. Після отримання даних переходьте на сторінку реєстрації.
Уважно прочитайте всі поля форми. Вони обов’язкові для заповнення. Якщо зігнорувати одне - форма не буде дійсною. У верхньому полі «Загальна вартість» ви можете спостерігати загальну суму внеску з вашої команди. Сума змінюється в залежності від обраних вами сервісів (трансфер, шеврон), та кількості введених гравців.
Усі некомбатанти (особи, котрі знаходяться на ігровій території, але не приймають безпосередньої участі в грі: діти, фото і кінооператори, спонсори, журналісти, члени сімей гравців, тощо) реєструються окремо за сторону - NOT-COMBATANT.

Після заповнення всіх основних полів - ви проставляєте кількість гравців. Форма автоматично створить додаткові поля у яких необхідно ввести данні гравців команди: Прізвище, Імя, По-батькові, ІПН (10 цифр), Фото 420px на 540px у форматі JPG. Якщо особа котру ви вносите в форму була на попередній грі то просто внесіть її ІПН і форма автоматично проставить необхідні данні і скасує необхідність завантажувати фото. Напроти кожного гравця автоматично проставлятиметься позначка «трансфер». Якщо ж хтось з гравців вашої команди цих послуг не потребує - зніміть відмітку і вартість цієї послуги відніметься з поля «загальна вартість».

Після того, як ви ВІРНО заповните ВСІ поля - натисніть будь ласка «НАДІСЛАТИ». Ваша заявка потрапляє на акредитацію, а на вказаний вами контактний е-мейл надійде її копія.

Якщо до моменту оплати у вас сталися зміни в складі учасників що входять до реєстраційної заявки ми можемо змінити заявку, і відповідно суму внеску яку вам необхідно заплатити. Після оплати змінити кількість учасників заявки вже не можливо, проте можлива заміна учасника.
Акредитація заявки проводиться протягом однієї доби. Якщо вона прийнята – на вказаний вами е-мейл надійдуть реквізити для оплати внеску.

6. Внески та оплата

Здійснення оплати відбувається у будь якій філії «Приватбанку» шляхом перерахунку коштів на картковий рахунок. Для здійснення оплати вам необхідно переказати суму, вказану у листі, на приведені реквізити. Для відправлення коштів достатньо вказати касиру номер рахунку, П.І.Б. власника та термін дії картки. Призначення платежу «Поповнення карткового рахунку».

Вам необхідно ОБОВ'ЯЗКОВО повернути нам листа з розрахунком суми оплати який ви отримали після реєстрації та зісканованною або сфотографованою копією квитанції про сплату на адресу з якої прийшов рахунок. Після надходження внеску повернення грошей не можливе.
Кількість гравців, заявки яких будуть прийняті відображатимуться на сторінці статистики.

Оплата внесків приймається до 4 травня.
Опис Вартість

Проживання, харчування, оренда учбових центрів та транспорту, витрати на паливо, витрати на організацію

352

Благочинний внесок

Гра відбувається в рамках проекту «Гра що дарує життя» Деталі в розділі форуму

8

Трансфер на/з полігон

55

Шеврон

Будуть використовуватись зазначені шеврони Шеврон НДР, Шеврон Сільванії

12

Мінімальна сума внеску

360

Максимальна сума внеску

427

7. Харчування

Враховуючи статистику попередніх ігор, та мізерний % людей що не замовляють харчування, цього року ми не надаємо такого сервісу як «відмова від харчування», оскільки часові та організаторські ресурси які необхідні для контролю та допуску людей що не харчуються не виправдані. Всього, під час гри, харчування буде відбуватись 5 раз (обід, вечеря, сніданок, вечеря, сніданок)

8. Піротехніка

В зв’язку із низькою культурою використання піротехніки та необізнаністю з правилами її використання великої кількості гравців - на гру «Операція Тесла» вводиться заборона використання будь-якої піротехніки власного виробництва (гранат, димових шашок, ракет, пострілів для гранатометів), а також забороняється використання петард, феєрверків та інших піротехнічних засобів шумової та світлової дії.

Страйкбольні гранати можна замовляти тільки в акредитованих виробників і тільки з відповідним маркуванням гри “Операція Тесла”.

Дане обмеження не має на меті монополізації піротехнічного ринку. Цей захід мінімізує використання не антуражної піротехніки та підвищить безпеку на іграх. На грі дозволено використання димів та освітлювальних і сигнальних ракет промислового виробництва. В разі, якщо гравець використовуватиме не дозволену піротехніку - його буде виведено з гри, та не допущено на всі майбутні ігри. Команда ж отримує бан на дві подальших гри що відбуватимуться на Яворівському полігоні. Крім того бан буде дійсний на ігри що відбуватимуться під егідою чи при організації ФС у інших регіонах України.

На грі буде використовуватись піротехніка від організаторів, тому слід дотримуватись техніки безпеки та не наближатися до позначених кіперною стрічкою ділянок території.

9. Доставка та доїзд до полігону

Доставка тим кому вона потрібна буде організована з головного (не приміського). залізничного вокзалу м. Львова.
Автобуси будуть знаходитись з правої сторони при виході з вокзалу. Також врахуйте, що в разі якщо ви їдете на власному авто, вам потрібно підібрати час приїзду який співпадав би з часом приїзду основної групи що рухатиметься з вокзалу. Якщо ви приїдете окремо від основної групи - вас банально не пропустять на полігон. Ніхто з організаторів не зможе вас зустріти особисто на КПП.
Весь приватний транспорт, під час перебування на полігоні повинен зберігатись на спеціальній відведеній стоянці.

10. Особисті речі

Після прибуття на полігон – особисті речі будуть зберігатись у казармі. Радимо не залишати цінні речі в казармі, оскільки організатори не несуть відповідальність за їх збереження. Цінні речі можна буде спакувати в пакети, підписати їх та здати на збереження організаторам на час проведення гри.

11. Додаткове спорядження

Оскільки формат гри передбачає майже добове перебування «в полях», переконливо радимо забезпечити себе всім необхідним, а саме:

Обов'язкове спорядження
  • Сухпай (обід 8-го травня)
  • Медикаменти
Рекомендоване спорядження
  • Тенти від дощу для облаштування тривалих позицій
  • Спальник
Більш детально читайте на форумі

12. Хронографування

Система хронографування, полягатиме в тому що процес триватиме протягом всієї гри. Відповідальний за процес хронографування офіцер буде переміщатись під час гри між шпиталями та вибірково перевіряти зброю на їх тереторії, без будь яких пояснень чи системи на свій розсуд.
При виявленні перевищення швидкості згідно діючих правил - зброя вилучатиметься, а гравець залишатиме поле бою і до кінця гри та буде знаходиться на території шпиталю (в казарми оштрафовані бійці відправлятись не будуть), крім того команда представник якої буде затриманий з перевищення швидкості отримує «бан» на ігри організовані Федерацією Страйкболу до кінця сезону.