Гра
Дата проведення
24-26 Серпня 2013
Місце проведення
Полігон «Центр Підготовки Миротворчих Підрозділів», м.Яворів, Львівська обл.
Cтатус
Реєстрація закінчена

Independence Day II / 23-25 серпня 2008

Цілком зрозуміло, що ні катілінарії, ні уряди до цього часу не замислювалися над тим, чи існує сучасна техніка державного перевороту, і якими є її основні правила. Революційній тактиці катілінаріїв усі уряди продовжують протиставити оборонну тактику, яка видає повне незнання елементарних правил мистецтва захоплювати і захищати сучасну державу. Один лише Бауер, канцлер Німецького рейху, показав в березні 1920 року, що він розуміє: для захисту сучасної держави необхідно знати правила її захоплення.

Сучасні умови в Європі надають багато шансів на успіх честолюбним катілінаріям правого і лівого толку. Сучасна держава, значно більше, ніж ми думаємо, підвладна революційній небезпеці: адже уряди не знають, як її захищати. І не потрібно заспокоювати себе, кажучи, що, якщо уряди не вміють захищатися, то і катілінарії, зі свого боку, часто демонструють незнання основних елементів сучасної техніки державного перевороту. Так, до цього часу катілінарії в багатьох випадках не зуміли скористатися сприятливими обставинами для захоплення влади, проте це не означає, що загроза минула...

Малапарте Курцио

0. Навігація

 1. Навігація
 2. Загальна інформація
 3. Обмеження
 4. Розклад гри
 1. Техніка
 2. Реєстрація
 3. Внески
 1. Доставка (та доїзд до полігону)
 2. Піротехніка (гранати)
 3. Футболка

1. Загальна інформація

23-25 серпня 2008 року на Яворівському полігоні сухопутних сил України відбудеться чергова гра під назвою Independence Day II. В зв’язку з чим Королівство Сільванія та Норманська Демократична Республіка оголошують мобілізацію своїх військ та наказують зявитись на призовні пункти 23 серпня 2008 року.

Уривки інформації які нам вдалося отримати дуже суперечливі. З одних джерел надходять дані що готується серйозна провокація під час святкування дня незалежності Норманії. Багато експертів повязують чергове загострення з виходом з тіні спадкоємця Сільванського трону. Його радикальні заяви щодо Сільвано-Норманських відносин вже давно відомі своєю гострою критикою існуючого керівництва Сільваніі та зокрема короля Фердинанда. За даними опитувань, в спадкоємця є потужне лобі як серед керівництва країни так і підтримка серед народу...

Анонсована гра буде проводитись з залученням елементів формату MilSim™.

2. Обмеження

Обмеження на кількість гравців – 300 чоловік.

Організатори залишають за собою право не акредитовувати команди які були забанені іншими організаторами чи застосувати власний фільтр.

Заборонено використання саморобних піротехнічних засобів.

3. Розклад гри

23 серпня 2008 (заїзд)
10:00 - 11:00 Посадка в автобуси - залізничний вокзал.
12:00 - 15:00 Поселення у містечку.
15:00 - 16:30 Обід.
16:30 - 18:30 Брифінг для офицеров. Для особового складу – футбол, самопідготовка, вільний час.
18:30 - 20:00 Вечеря.
20:00 - 21:00 Офіційна частина. Шикування.
21:00 - 21:15 Підняття прапорів.
21:15 - 22:30 Стройовий смотр.
22:30 - 00:00 Вільний час, відпочинок.
00:00 Відбій
24 серпня 2008 (гра)
00:00 - 23:59 Інформація закрита. Сніданок та вечеря в столовій.
25 серпня 2008 (відїзд)
09:00 - 10:30 Сніданок.
10:30 - 11:30 Підготовка до виїзду, прибирання в казармі.
12:00 - 12:30 Посадка в автобуси.

Організатори залишають за собою право змінювати розпорядок дня без попереднього повідомлення гравців. (не стосується трансферу).

4. Техніка

На грі буде використовуватись автотранспорт для перевезення основних сил сторін, а також транспорт для створення ігрового антуража та забезпечення функціонування шпиталів, командних пунктів та оперативної переброски малих груп (УАЗи, Хамери).

Присутність Хамерів на грі буде відомо безпосередньо перед датою гри, оскільки існує можливість їх участі у святковому параді до Дня Незалежності України який запланований на 24 серпня.

Основний транспорт буде використовуватися тільки у світлий час доби, з метою мінімізації травматизму серед гравців.

5. Реєстрація

Реєстрація на гру, буде відбуватися виключно шляхом заповнення реєстраційної форми.

Перед оформленням заявки, радимо остаточно узгодити кількість гравців у команді які їдуть, визначити які сервіси ви обираєте та отримайте від них наступні дані:

 • Прізвище
 • Імя
 • По-батькові
 • ІПН (10 цифр)
 • Фото повинно мати розмір: 420px (ширина) на 540px (висота) та формат JPG (не JPEG 2000 ). Фото повинно зроблено по типу «На документи». Не будуть прийматися заявки в котрих фото не будуть належного типу.

Також, виясніть чи всім гравцям необхідні трансфер, харчування та футболку (який розмір). Після отримання даних переходьте на сторінку реєстрації.

Уважно прочитайте всі поля форми. Вони обов’язкові для заповнення. Якщо зігнорувати одне - форма не буде дійсною. У верхньому полі «Загальна вартість» ви можете спостерігати загальну суму внеску з вашої команди. Сума змінюється в залежності від обраних вами сервісів (трансфер, харчування, футболка), та кількості введених гравців.

Усі некомбатанти (особи, котрі знаходяться на ігровій території, але не принимают безпосередньої участі в грі: дети, фото і кінооператори, спонсори, журналісти, члени сімей гравців, тощо) реєструються окремо за сторону - NOT-COMBATANT.

Після заповнення всіх основних полів - ви проставляєте кількість гравців. Форма автоматично створить додаткові поля у яких необхідно ввести данні гравців команди: Прізвище, Імя, По-батькові, ІПН (10 цифр), Фото 420px на 540px у форматі JPG. Якщо особа котру ви вносите в форму була на попередній грі то просто внесіть її ІПН і форма автоматично проставить необхідні данні і скасує необхідність завантажувати фото. Напроти кожного гравця автоматично проставлятиметься позначка «трансфер» та «харчування». Якщо ж хтось з гравців вашої команди цих послуг не потребує - зніміть відмітку і вартість цієї послуги відніметься з поля «загальна вартість».

Після того, як ви ВІРНО заповните ВСІ поля - натисніть будь ласка «НАДІСЛАТИ». Ваша заявка потрапляє на акредитацію, а на вказаний вами контактний е-мейл надійде її копія.

Якщо до моменту оплати у вас сталися зміни в складі учасників що входять до реєстраційної заявки ми можемо змінити заявку, і відповідно суму внеску яку вам необхідно заплатити. Після оплати змінити кількість учасників заявки вже не можливо, проте можлива заміна учасника.

Акредитація заявки проводиться протягом однієї доби. Якщо вона прийнята – на вказаний вами е-мейл надійдуть реквізити для оплати внеску.

6. Внески

Здійснення оплати відбувається у будь якій філії «Приватбанку» шляхом перерахунку коштів на картковий рахунок.

Для здійснення оплати вам необхідно переказати суму, вказану у листі, на приведені у листі реквізити. Для відправлення коштів достатньо вказати касиру номер рахунку, П.І.Б. власника та термін дії картки. Призначення платежу «Поповнення карткового рахунку».

Вам необхідно ОБОВ'ЯЗКОВО повернути нам листа з розрахунком суми оплати який ви отримали після реєстрації та зісканованною копією квитанції про сплату на адресу з якої прийшов рахунок.

Вартість внеску розраховується індивідуально і залежить від сервісів які ви оберете, проживання, оренда полігону, та благочинний внесок є обов'язковими сервісами. Зміна вартості внеску у порівнянні із попередньою грою пов’язана із вибором для проживання більш комфортабельного містечка, подорожчання палива, продуктів харчування, та загальні інфляційні процеси в країні які відбилися на цінах наших партнерів та постачальниках послуг.

Після надходження внеску повернення грошей не можливе.

Кількість гравців, заявки яких будуть прийняті відображатимуться на сторінці статистики.

Офіційні розцінки для резидентів України.

Опис Ціна Кiлькiсть Сума

Оренда учбових центрів та базової техніки, витрати на паливо

23 3 доби 69

Проживання

30 3 доби 90

Харчування

З 23 по 25 серпня харчування буде відбуватися 5 разів.

19 5 разів 95

Благочинний внесок

Гра відбувається в рамках проекту «Гра що дарує життя» Деталі в розділі форуму

5 1 5

Трансфер на/з полігон

Включає в себе доставку на полігон 23 серпня з головного залізничного вокзалу та доставку на вокзал 25 серпня. Вартість доставки фіксована, незалежно від того чи плануєте ви добиратися на полігон своїм ходом а назад на автобусі чи навпаки

42 1 особа 42

Шеврон

Будуть використовуватись шеврони що були розроблені та використовувались на Відкритті Сезону 2006, 2007 та «Дні архангела» та «Дні Незалежності». Шеврони у внесок не включено, придбати їх можна буде безпосередньо на полігоні в магазині Штурм. Шеврон НДР, Шеврон Сільванії

6 1 шт 6

Футболка

75 1 шт 75

Мінімальна сума внеску

164

Максимальна сума внеску

375

Враховуючи збільшення вартості основних тарифів, та за для мінімізації внеску, організатори передбачили можливість відмовитись від харчування. Відмова від харчування відбувається при реєстрації і можлива для будь-якої особи що реєструється.

7. Доставка (та доїзд до полігону)

Доставка тим кому вона потрібна буде організована з головного (не приміського). залізничного вокзалу м. Львова.

Автобуси будуть знаходитись з правої сторони при виході з вокзалу.

Також врахуйте, що в разі якщо ви їдете на власному авто, вам потрібно підібрати час приїзду який співпадав би з часом приїзду основної групи що рухатиметься з вокзалу. Якщо ви приїдете окремо від основної групи - вас банально не пропустять на полігон. Ніхто з організаторів не зможе вас зустріти особисто на КПП.

Весь приватний транспорт, під час перебування на полігоні повинен зберігатись на спеціальній відведеній стоянці.

8. Піротехніка (гранати)

В звязку із низькою культурою використання піротехніки та необізнаністю з правилами її використання великої кількості гравців - на гру «Independence Day II» вводиться заборона використання будь-якої піротехніки власного виробництва (гранат, димових шашок, ракет, пострілів для гранатометів), а також забороняється використання петард, феєрверків та інших піротехнічних засобів шумової та світлової дії.

Страйкбольні гранати будуть доступні в магазині Штурм по ціні 4 грн. Виробника та постачальника гранат на гру було обрано шляхом тендеру. Переможцем тендеру став Pyro (м. Харків) як наразі єдиний виробник який забезпечив всі вимоги тендеру та гарантував вчасне виготовлення необхідної партії.

Дане обмеження є експериментальним і не має на меті монополізації піротехнічного ринку. На наступні ігри, будуть також проводиться тендери і кожен хто вважає свої вироби достойними до масового використання - зможуть взяти в них участь. Крім того, цей захід мінімізує використання не антуражної піротехніки та підвищить безпеку на іграх.

На грі дозволено використання димів та освітлювальних і сигнальних ракет промислового виробництва. В разі, якщо гравець використовуватиме не дозволену піротехніку - його буде виведено з гри, та не допущено на всі майбутні ігри. Команда ж отримує бан на дві подальших гри що відбуватимуться на Яворівському полігоні. Крім того бан буде дійсний на ігри що відбуватимуться під егідою чи при організації ФС у інших регіонах України.

Футболка

 • Матеріал: якісний, щільний бавовняний трикотаж.
 • Колір: Desert-Tan.
 • Технологія: Плоскошовне плече, щоб не натирали лямки наплічників, розвантажувальних систем тощо (фасон «запозичений» у відомих брендів).
 • Символіка: Флоковая аплікація.
 • Доставка: Для тих хто замовив через форму реєстрації - будуть доставлені на полігон перед грою. Решта - надіслані після гри.
 • Ціна: 75 грн.

Футболка