Гра
Дата проведення
24-26 Серпня 2013
Місце проведення
Полігон «Центр Підготовки Миротворчих Підрозділів», м.Яворів, Львівська обл.
Cтатус
Реєстрація закінчена

Independence Day / 24-26 серпня 2007

«Війна є найдостойнішим, полум'яним, мужнім, непохитним проявом людської сутності, що бореться з мороком і пітьмою. У боротьбі двох протилежностей вогонь протистоїть темряві і, пробиваючи шлях, несе світло, долає невігластво і пробуджує мудрість. Війна завжди підпорядковується певному кодексу честі і найтіснішим чином пов'язана з релігією. Брати участь у війні може лише людина, яка усвідомлює, що її тіло не становить ніякої цінності, що воно — не більше як жертва, що приноситься на вівтар долі в ім'я Бога і братів-людей.»

Хорхе Анхель Ліврага

  1. Загальна інформація
  2. Обмеження
  3. Розклад гри
  4. Техніка
  5. Реєстрація
  6. Внески
  7. Доставка (та доїзд до полігону)

1. Загальна інформація

24-26 серпня 2007 року на Яворівському полігоні сухопутних сил України відбудеться урочисте святкування Дня Незалежності, розглянувши більш ніж тридцятирічну історію конфлікту двох держав, монарх Сильванії, його величність Фердинанд IV запрошує ветеранів Сильвано-Норманського конфлікту з боку королівства прийняти участь у параді присвяченому примиренню двох держав, в свою чергу президент І. Мітіч, відповів згодою прийняти на своїй території війська які прибудуть для участі у урочистих подіях з нагоди святкування 33 річниці незалежності Норманської Демократичної Республіки.

З часу останніх непорозумінь які перетворилися в чергове збройне протистояння відносини Королівства Сильванії та Норманської Демократичної Республіки знову потеплішали, примарні ілюзії миру і злагоди якого так прагнуть жителі обох держав стали чіткішими і близькими до реальності...

Але на жаль сподівання мільйонів людей не завжди входять у плани тих хто причаївся в темряві за політичною сценою, плекаючи свої криваві амбіції, роблячи розмінною монетою людські життя і долю обох держав...

Анонсована гра буде проводитись з залученням елементів формату MilSim™.

2. Обмеження

Зважаючи на побажання гравців обмеження на участь у грі було анульоване.

3. Розклад гри

24 серпня 2007 (заїзд)
10:00 - 11:00 Посадка в автобуси - залізничний вокзал
12:00 - 13:00 Поселення у містечку, реєстрація
14:00 - 15:00 Обід
15:00 - 16:00 Шикування на плацу
16:00 - 19:00 Вільний час, брифінги
19:00 - 20:00 Вечеря
20:00 - 00:00 Вільний час, брифінги, відбій.
25 серпня 2007 (гра)
07:00 Підйом, підготовка до гри.
07:30 - 08:30 Сніданок
08:30 - 09:00 Посадка в транспорт, відправка в навчальний центр
09:00 - 15:00 Епізод 1
15:00 - 16:00 Обід
16:00 - 00:00 Епізод 2
26 серпня 2007 (від'їзд)
00:00 - 06:00 Епізод 3
06:00 - 10:00 Відпочинок, вільний час.
10:00 - 11:00 Сніданок
11:00 - 12:00 Вільний час, підготовка до виїзду, прибирання в казармі.
12:00 - 12:30 Посадка в автобуси

Організатори залишають за собою право змінювати розпорядок дня без попереднього повідомлення гравців. (не стосується трансферу)

4. Техніка

Кожна сторона отримує у розпорядження наступну техніку:

  • УАЗ - 2 шт. (1-військовий госпіталь, 1-оперативне транспортування)
  • УРАЛ - 2 шт. (для оперативного транспортування основних сил)

Транспорт, з метою мінімізації травматизму серед гравців буде використовуватися тільки у світлий час доби.

5. Реєстрація

Реєстрація на гру, буде відбуватися виключно шляхом заповнення реєстраційної форми.

Після заповнення всіх полів реєстраційної форми, ви отримаєте розрахунок вашого командного внеску, який необхідно перерахувати до 20 серпня 2007 на реквізити які будуть вказано у листі з підтвердженням реєстрації.

Перед оформленням заявки, радимо остаточно узгодити кількість гравців у команді які їдуть і визначити які сервіси ви обираєте.

Після відправки заявки, внести зміни в неї вже неможливо.

6. Внески

Здійснення оплати відбувається у будь якій філії «УкрСиббанк» за допомогою послуги термінових переказів в системі «За мить».

Для здійснення оплати вам необхідно переказати суму, вказану у листі, на приведені у листі реквізити. Для відправлення переказу достатньо заповнити бланк, пред'явити документ, який засвідчує особу відправника, внести до каси суму перекладу, після чого операціоніст повідомить вам код переказу, який ви передаєте одержувачеві.

Вам необхідно ОБОВ'ЯЗКОВО повернути нам листа з розрахунком суми оплати який ви отримали після реєстрації та шифром платежу у системі з допомогою якої ви зробили переказ на адресу з якої прийшов рахунок

Вартість внеску розраховується індивідуально і залежить від сервісів які ви оберете, проживання, оренда полігону та харчування є обов'язковими сервісами.

Кількість гравців, заявки яких будуть прийняті відображатимуться на сторінці статистики

Подані ціни є офіційними тарифами полігону для резидентів України.

Опис Ціна Кiлькiсть Сума

Оренда учбового центру та базової техніки

Вартість фіксована, стосується безпосередньо ігрового часу. Техніка використовуватиметься виключно в день. Під час нічної місії техніка використовуватись не буде.

10 3 доби 30

Проживання

Для зняття обмеження по ліміту гравців було змінено дислокацію проживання

15 3 доби 45

Харчування

Харчування буде відбуватися згідно графіку. Всього під час заходу (з 24 по 26 серпня) харчування буде відбуватися 6 разів.

10 6 разів 60

Трансфер на/з полігону

Включає в себе доставку на полігон 24 серпня з головного залізничного вокзалу та доставку на вокзал 26 серпня. Вартість доставки фіксована, незалежно від того чи плануєте ви добиратися на полігон своїм ходом а назад на автобусі чи навпаки.

25 1 особа 25

Шеврон

Будуть використовуватись шеврони що були розроблені та використовувались на Відкритті Сезону 2006, 2007р. та «Дні архангела». В разі, якщо у вас вони залишились, і ви бажаєте продовжити відстоювати інтереси тієї ж самої сторони - можете сміливо його використовувати. При потребі шеврони можна буде придбати на полігоні. Шеврон НДР, Шеврон Сільванії

5 1 шт. 5

Мінімальна сума внеску

135

Максимальна сума внеску

165

7. Доставка (та доїзд до полігону)

Доставка тим кому вона потрібна буде організована з головного (не приміського). залізничного вокзалу м. Львова.

Автобуси будуть знаходитись з правої сторони при виході з вокзалу.

Також врахуйте, що в разі якщо ви їдете на власному авто, вам потрібно підібрати час приїзду який співпадав би з часом приїзду основної групи що рухатиметься з вокзалу. Якщо ви приїдете окремо від основної групи - вас банально не пропустять на полігон. Ніхто з організаторів не зможе вас зустріти особисто на КПП.

Весь приватний транспорт, під час перебування на полігоні повинен зберігатись на спеціальній відведеній стоянці, доступ до нього під час всього часу буде обмежений, в протилежному випадку вся відповідальність за ваш транспортний засіб лягає на вас.