Гра
Дата проведення
24-26 Серпня 2013
Місце проведення
Полігон «Центр Підготовки Миротворчих Підрозділів», м.Яворів, Львівська обл.
Cтатус
Реєстрація закінчена

Операція «3,016» / 9-11 травня 2008

Альтернатива ядерній енергетиці є — треба використовувати термоядерну...

«Натхнені попередніми досягненнями й керовані ясними цілями, сьогодні ми встановлюємо новий курс для американської космічної програми. Ми побудуємо кораблі, що доставлятимуть людину у Всесвіт, створимо плацдарм на Місяці, готуватимемо нові подорожі до інших світів. Ми знаємо, де є те, що дасть людству новий поштовх у розвитку».

січень 2004 р.,Дж. Буш

Сучасний світ споживає колосальну кількість енергії. Тому ключ до нього - енергоносії. Цілком очевидно, що за умов дешевого енергоресурсу не було стимулів, які б змушували масово запроваджувати енергозберігаючі технології. Можливо, зараз, у ситуації, коли треба рахувати кожен цент, сама по собі виникне необхідність застосування саме таких технологічних новинок.

Контроль над другими у світі запасами нафти, якби він навіть і був установлений, не вирішив би головного питання - довгострокового контролю над ресурсами. Оскільки енергоспоживання у розвинених країнах зростає приблизно на 10% за рік і запаси вуглеводнів, імовірно, будуть вичерпані задовго до кінця нинішнього століття. Енергоносій майбутнього, за яким провідні космічні держави терміново зазбиралися на Місяць, - маловідомий, але суперперспективний. На Місяці його можна набирати цебрами. Одного завантаженого «шаттла» вистачить на забезпечення енергоспоживання США на цілий рік, двох «шаттлів» - на річне забезпечення всієї планети. Не зрозумілим залишається лише одне, чому ключ до безмежного джерела енергії знаходиться там, де його не повинно бути...

  1. Загальна інформація
  2. Обмеження
  3. Розклад гри
  4. Техніка
  5. Реєстрація
  6. Внески
  7. Доставка (та доїзд до полігону)

1. Загальна інформація

9-11 травня 2008 року на Яворівському полігоні сухопутних сил України відбудеться чергове Відкриття страйкбольного сезону. В зв’язку з чим Королівство Сільванія та Норманська Демократична Республіка оголошують мобілізацію своїх військ та наказують зявитись на призовні пункти 9 травня 2008 року.

Ситуація в черговий раз загострюється. Міністерства закордоних справ обох держав не поширють жодних офіційних заяв, про те, з надійних джерел, стало відомо, що найближчим часом конфлікт в черговий раз може вийти з під контролю і дипломати обох держав знову підтвердять свою нездатність (або небажання) врегулювати ситуацію. Як проінформувало нас джерело близьке до міністерства закордонних справ НДР непорозуміння виникли на грунті призабутого всіма проекту «3,016». Ми не змогли отримати точних даних що до змісту цього проекту, відомо лише що діяльність його була пов’язана з розробкою надсучасних видів палива...

Анонсована гра буде проводитись з залученням елементів формату MilSim™.

2. Обмеження

Обмеження на кількість гравців – 500 чоловік.

Організатори залишають за собою право не акредитовувати команди які були забанені іншими організаторами чи застосувати власний фільтр.

3. Розклад гри

9 травня 2008 (заїзд)
10:00 - 11:00 Посадка в автобуси - залізничний вокзал
12:00 - 15:00 Поселення у містечку, реєстрація
15:00 - 16:30 Обід
16:30 - 18:30 Брифінг для офицеров. Для особового складу – футбол, самопідготвка, вільний час
18:30 - 19:00 Брифінг для сержантів
19:00 - 19:45 Брифінг для особового складу.
19:45 - 20:00 Шикування
20:00 - 21:00 Підняття прапорів. Офіційна частина.
21:00 - 22.30 Вечеря
22:30 - 00:00 Відпочинок, особистий час. Відбій.
10 травня 2008 (гра)
00:00 - 23:59 Інформація закрита
11 травня 2008 (відїзд)
09:00 - 10:00 Сніданок
10:00 - 11:00 Підготовка до виїзду, прибирання в казармі.
12:00 - 12:30 Посадка в автобуси

Організатори залишають за собою право змінювати розпорядок дня без попереднього повідомлення гравців. (не стосується трансферу).

4. Техніка

Враховуючи віддаленість ігрових зон від місця проживання, на грі буде використовуватись автотранспорт для перевезення основних сил сторін, а також транспорт для створення ігрового антуража та забезпечення функціонування шпиталів, командних пунктів та оперативної переброски малих груп (УАЗи, Хамери).

Основний транспорт буде використовуватися тільки у світлий час доби, з метою мінімізації травматизму серед гравців .

5. Реєстрація

Реєстрація на гру, буде відбуватися виключно шляхом заповнення реєстраційної форми.

Після заповнення всіх полів реєстраційної форми, ви отримаєте розрахунок вашого командного внеску, який необхідно перерахувати до 25 квітня 2008 на реквізити які будуть вказано у листі з підтвердженням реєстрації.

Перед оформленням заявки, радимо остаточно узгодити кількість гравців у команді які їдуть і визначити які сервіси ви обираєте.

Після відправки заявки, внести зміни в неї вже неможливо.

6. Внески

Здійснення оплати відбувається у будь якій філії «Приватбанку» шляхом перерахунку коштів на картковий рахунок

Для здійснення оплати вам необхідно переказати суму, вказану у листі, на приведені у листі реквізити. Для відправлення коштів достатньо вказати касиру номер рахунку, П.І.Б. власника та термін дії картки. Призначення платежу «Поповнення карткового рахунку»

Вам необхідно ОБОВ'ЯЗКОВО повернути нам листа з розрахунком суми оплати який ви отримали після реєстрації та зісканованною копією квитанції про сплату на адресу з якої прийшов рахунок.

Вартість внеску розраховується індивідуально і залежить від сервісів які ви оберете, проживання, оренда полігону, та благочинний внесок є обов'язковими сервісами.

Кількість гравців, заявки яких будуть прийняті відображатимуться на сторінці статистики.

Офіційні розцінки для резидентів України.

Опис Ціна Кiлькiсть Сума

Оренда учбових центрів та базової техніки, витрати на паливо

18 3 доби 54

Проживання

20 3 доби 60

Харчування

З 9 по 11 травня харчування буде відбуватися 6 разів.

17 6 разів 102

Благочинний внесок

Гра відбувається в рамках проекту «Гра що дарує життя» Деталі в розділі форуму

5 1 5

Трансфер на/з полігон

Включає в себе доставку на полігон 9 травня з головного залізничного вокзалу та доставку на вокзал 11 травня. Вартість доставки фіксована, незалежно від того чи плануєте ви добиратися на полігон своїм ходом а назад на автобусі чи навпаки

30 1 особа 30

Шеврон

Будуть використовуватись шеврони що були розроблені та використовувались на Відкритті Сезону 2006, 2007 та «Дні архангела» та «Дні Незалежності». Шеврони у внесок не включено, придбати їх можна буде безпосередньо на полігоні в магазині Штурм. Шеврон НДР, Шеврон Сільванії

6 1 шт 6

Мінімальна сума внеску

119

Максимальна сума внеску

251

Враховуючи збільшення вартості основних тарифів, та за для мінімізації внеску, організатори передбачили можливість відмовитись від харчування. Відмова від харчування відбувається при реєстрації і можлива для будь-якої особи що реєструється.

7. Доставка (та доїзд до полігону)

Доставка тим кому вона потрібна буде організована з головного (не приміського). залізничного вокзалу м. Львова.

Автобуси будуть знаходитись з правої сторони при виході з вокзалу.

Також врахуйте, що в разі якщо ви їдете на власному авто, вам потрібно підібрати час приїзду який співпадав би з часом приїзду основної групи що рухатиметься з вокзалу. Якщо ви приїдете окремо від основної групи - вас банально не пропустять на полігон. Ніхто з організаторів не зможе вас зустріти особисто на КПП.

Весь приватний транспорт, під час перебування на полігоні повинен зберігатись на спеціальній відведеній стоянці.